Naši partneři

Aqualand Moravia

Aqualand MoraviaJeden z nejmodernějších aquaparků v Evropě v těsném sousedství našeho hotelu!

ACER INTERIER s.r.o.

ACER INTERIERČeská společnost s více než desetiletou tradicí a se zaměřením na komplexní dodávky interiérů s vlastní výrobou všech typů nábytku, dále na výrobu a montáž dřevěných fasádních obkladů, zahradní architektury a originálních herních prvků. Firma poskytuje služby architektonického a projekčního ateliéru.
Nabídka je podpořena vlastním dýhovacím centrem, které své služby nabízí také dalším truhlářům.

Wake Merkur

Wake MerkurCable park pro wakeboarding a vodní lyžování v kempu Merkur.

Vinné sklepy Valtice, a.s.

Vinné sklepy ValticeV současné době zpracovává akciová společnost Vinné sklepy Valtice kolem 5 000 tun vinných hroznů ročně. Hrozny pocházejí z vinic ležících na nejlepších polohách táhnoucích se podél rakouské hranice od Valtic přes Mikulov, Dolní Dunajovice až po Drnholec.

Vinařství REISTEN

Vinařství ReistenBylo by hříchem, plýtváním a ostudou v tak nádherných polohách produkovat tuctová vína a nevyužít možností, který nám jedinečné tratě nabízejí. Chceme potěšit všechny, kteří již naše vína ochutnali, i ty, již se na seznámení s nimi teprve chystají. Cílovou skupinou zákazníků je kvalitní gastronomie, vinotéky, privátní a korporátní klientela. Vycházíme z toho, že i v době, kdy je vína v evropském i celosvětovém měřítku nadbytek, je vín vysoké kvality stále málo.

Vinařství Holánek

Vinařství Holánek

Rodinná vinařská firma sídlí v obci Ivaň v mikulovské vinařské podoblasti. Základem pro výrobu vín je kvalitní surovina z vlastních vinic. Celková plocha vinic je 24 ha.

Vinařství Kovacs

Vinařství Kovacs s.r.o.

Jsme střední vinařskou firmou. Produkujeme 250 tisíc láhví vína ročně a větší množství vína vyrábět nechceme.

Bohemia Sekt

Bohemia SektKvalitou svých produktů, dynamikou růstu i zvyšujícím se mezinárodním uznáním se BOHEMIA SEKT řadí mezi nejvýznamnější producenty sektů a vín střední a východní Evropy.

Vinařství Sonberk

Vinařství Sonberk

SONBERK je moderní vinařství vyrábějící bílá a speciální vína s rukopisem genia loci - ze starobylé unikátní vinice "Sonberk" známé již v XIII. století na Mikulovsku...

Vinařství Novosedly Vinofol

Vinařství Novosedly Vinofol

Vinařství Novosedly Vinofol je společnost s jasnou strategií, která sází na progresivní metody, moderní technologie, ale uznává i letité tradice výroby vína...

Asociace hotelů a restaurací České republiky

Asociace hotelů a restaurací České republikyAsociace hotelů a restaurací České republiky (AHR ČR) je profesní nezisková organizace, jejímž hlavním cílem je podpora podnikatelů v oboru hotelnictví a gastronomie.

1.1.2017
TERMÁLNÍ BAZÉN - SAUNA Celoroční provoz denně od 10:00 do 23:00 hod. (Změna provozní doby vyhrazena)

———

Aqualand balíček Mušov

———

Balneo koupele

———

Freedomky


Česky ~ Deutsch ~ English ~ Polsky